Kreatief werken met jongeren

De Krejokalender in jouw agenda?
Zie hier hoe dat kan!

Kalender

Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 22 October 2021
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2021
10
22
20
30
00
294
2021
10
22
23
00
00
294
13
1382
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 23 October 2021
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2021
10
23
10
30
00
295
2021
10
23
13
00
00
295
1
1353
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 30 October 2021
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2021
10
30
10
30
00
302
2021
10
30
13
00
00
302
1
1354
Stadsspel

Stadsspel

van Saturday 30 October 2021 17:00
tot Sunday 31 October 2021 10:30
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2021
10
30
18
00
00
302
2021
10
31
11
30
00
303
8
1394
Vormingsweekend

Vormingsweekend

van Friday 5 November 2021 18:30
tot Sunday 7 November 2021 12:00
Vormingsatelier
2021
11
5
19
30
00
308
2021
11
7
13
00
00
310
13
1395
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 13 November 2021
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2021
11
13
10
30
00
316
2021
11
13
13
00
00
316
8
1366
Friemelnamiddag

Friemelnamiddag

Saturday 13 November 2021
van 14:00 tot 17:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2021
11
13
15
00
00
316
2021
11
13
18
00
00
316
1
1396
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 20 November 2021
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2021
11
20
10
30
00
323
2021
11
20
13
00
00
323
1
1355
Zwambaspel

Zwambaspel

van Saturday 20 November 2021 14:00
tot Sunday 21 November 2021 09:30
Zwamba's
2021
11
20
15
00
00
323
2021
11
21
10
30
00
324
7
1399
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 27 November 2021
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2021
11
27
10
30
00
330
2021
11
27
13
00
00
330
8
1410
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Saturday 27 November 2021
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2021
11
27
20
30
00
330
2021
11
27
23
00
00
330
13
1384
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 3 December 2021
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2021
12
3
20
30
00
336
2021
12
3
23
00
00
336
13
1385
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 4 December 2021
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2021
12
4
10
30
00
337
2021
12
4
13
00
00
337
1
1356
TjiefTjaf

TjiefTjaf

Friday 10 December 2021
van 19:30 tot 22:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2021
12
10
20
30
00
343
2021
12
10
23
00
00
343
8
1400
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 11 December 2021
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2021
12
11
10
30
00
344
2021
12
11
13
00
00
344
8
1411
SOJA

SOJA

Saturday 18 December 2021
van 19:30 tot 23:00
SOJA
2021
12
18
20
30
00
351
2021
12
18
24
00
00
351
23
1347
Kerstfeestje KA

Kerstfeestje KA

Monday 27 December 2021
van 14:00 tot 20:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2021
12
27
15
00
00
360
2021
12
27
21
00
00
360
1
1363
Kerstfeestje TA/VA

Kerstfeestje TA/VA

Tuesday 28 December 2021
van 14:00 tot 20:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
Vormingsatelier
2021
12
28
15
00
00
361
2021
12
28
21
00
00
361
8,13
1403
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 8 January 2022
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2022
1
8
10
30
00
7
2022
1
8
13
00
00
7
8
1367
Tieneratelier midweek

Tieneratelier midweek

van Wednesday 12 January 2022
tot Friday 14 January 2022
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2022
1
12
1
00
00
11
2022
1
14
1
00
00
13
8
1368
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 14 January 2022
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2022
1
14
20
30
00
13
2022
1
14
23
00
00
13
13
1386
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 15 January 2022
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2022
1
15
10
30
00
14
2022
1
15
13
00
00
14
1
1357
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 21 January 2022
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2022
1
21
20
30
00
20
2022
1
21
23
00
00
20
13
1387
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 22 January 2022
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2022
1
22
10
30
00
21
2022
1
22
13
00
00
21
8
1371
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 29 January 2022
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2022
1
29
10
30
00
28
2022
1
29
13
00
00
28
1
1358
TjiefTjaf

TjiefTjaf

Friday 4 February 2022
van 19:30 tot 22:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2022
2
4
20
30
00
34
2022
2
4
23
00
00
34
8
1401
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 5 February 2022
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2022
2
5
10
30
00
35
2022
2
5
13
00
00
35
8
1372
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 12 February 2022
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2022
2
12
10
30
00
42
2022
2
12
13
00
00
42
1
1359
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 19 February 2022
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2022
2
19
10
30
00
49
2022
2
19
13
00
00
49
8
1373
Kinderdriedaagse

Kinderdriedaagse

van Saturday 26 February 2022 08:30
tot Tuesday 1 March 2022 10:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2022
2
26
9
30
00
56
2022
3
1
11
00
00
59
1
1404
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 11 March 2022
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2022
3
11
20
30
00
69
2022
3
11
23
00
00
69
13
1388
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 12 March 2022
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2022
3
12
10
30
00
70
2022
3
12
13
00
00
70
8
1374
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 18 March 2022
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2022
3
18
20
30
00
76
2022
3
18
23
00
00
76
13
1389
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 19 March 2022
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2022
3
19
10
30
00
77
2022
3
19
13
00
00
77
1
1360
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 25 March 2022
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2022
3
25
20
30
00
83
2022
3
25
23
00
00
83
13
1390
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 26 March 2022
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2022
3
26
10
30
00
84
2022
3
26
13
00
00
84
8
1375
Zwambatrip

Zwambatrip

van Saturday 2 April 2022 08:00
tot Tuesday 5 April 2022 12:00
Zwamba's
2022
4
2
9
00
00
91
2022
4
5
13
00
00
94
7
1405
Friemelnamiddag

Friemelnamiddag

Saturday 9 April 2022
van 14:00 tot 17:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2022
4
9
15
00
00
98
2022
4
9
18
00
00
98
1
1397
Tienerdriedaagse

Tienerdriedaagse

van Monday 11 April 2022 07:30
tot Thursday 14 April 2022 14:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
Vormingsatelier
2022
4
11
8
30
00
100
2022
4
14
15
00
00
103
8,13
1406
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 22 April 2022
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2022
4
22
20
30
00
111
2022
4
22
23
00
00
111
13
1391
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 23 April 2022
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2022
4
23
10
30
00
112
2022
4
23
13
00
00
112
1
1361
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 30 April 2022
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2022
4
30
10
30
00
119
2022
4
30
13
00
00
119
8
1376
SOJA

SOJA

Saturday 30 April 2022
van 19:30 tot 23:00
SOJA
2022
4
30
20
30
00
119
2022
4
30
24
00
00
119
23
1348
Vormingsatelier

Vormingsatelier

Friday 6 May 2022
van 19:30 tot 22:00
Vormingsatelier
2022
5
6
20
30
00
125
2022
5
6
23
00
00
125
13
1392
Kinderatelier

Kinderatelier

Saturday 7 May 2022
van 09:30 tot 12:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2022
5
7
10
30
00
126
2022
5
7
13
00
00
126
1
1362
Expo K

Expo K

Saturday 14 May 2022
van 00:00 tot 00:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2022
5
14
1
00
00
133
2022
5
14
1
00
00
133
1,8
1407
Tieneratelier

Tieneratelier

Saturday 14 May 2022
van 09:30 tot 12:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2022
5
14
10
30
00
133
2022
5
14
13
00
00
133
8
1377
Friemelnamiddag

Friemelnamiddag

Saturday 21 May 2022
van 14:00 tot 17:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2022
5
21
15
00
00
140
2022
5
21
18
00
00
140
1
1398
TjiefTjaf

TjiefTjaf

Friday 17 June 2022
van 19:30 tot 22:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2022
6
17
20
30
00
167
2022
6
17
23
00
00
167
8
1402
SOJA

SOJA

Saturday 25 June 2022
van 19:30 tot 23:00
SOJA
2022
6
25
20
30
00
175
2022
6
25
24
00
00
175
23
1349
Slotdag KA

Slotdag KA

Friday 1 July 2022
van 00:00 tot 00:00
Kinderatelier
Kebo
Pjoriks
Skoetjes
Rawabs
Tipebido's
Zwamba's
2022
7
1
1
00
00
181
2022
7
1
1
00
00
181
1
1408
Slotdag TA

Slotdag TA

Saturday 2 July 2022
van 00:00 tot 00:00
Tieneratelier
Tjoeka
Zwiegzwichsels
Kolior
Zigrat
2022
7
2
1
00
00
182
2022
7
2
1
00
00
182
8
1409